Інтернет-магазин будівельних матеріалів. Центр комплектації об'єктів Ceresit Pro.
Наші
телефони
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: Субота - Неділя

Компанія "Гарант СК Буд" - це гуртівня будівельних матеріалів для фасадів, ремонтів та оздоблення. На ринку вже більше 5 років. Ми позиціонуємо себе як центр кмплектації об'єктів. Тобто, наша гуртівня безпосередньо працює з будівельними об'єктами. Ми не працюємо з магазинами та не постачаємо їм матеріали.

Ми яаляємось сертифікованим дистрибютором бренду Ceresit. У нас ви зможете знайти або замовити практично повну лінійку матеріалів цього бренду. Також у нас за кращими цінами Ви зможете знайти інші матеріали для ремонту, такі як гіпсокартон, профіля до гіпсокартону, саморізи та дюбеля, кутники, цемент та інше.

Основний напрямок спеціалізації це утеплення фасадів. У нас Ви зможете знайти за помірними цінами практично всі матеріали необхідні для утеплення та подальшого оздоблення Вашого фасаду. Наприклад мінеральна вата, пінопласт, фасадні дюбеля, армуюча сітка, клея для приклейки та перетяжки утеплювача, декоративні штукатурки в мішках та готові до використання у відрах а також фасадні фарби. 

Також ми маємо досвід, власні бригади та обладнання для виконанню фасадних робіт. Від особняка до багатоверхових робіт.

Також у нас працює професійна тонувальна студія для тонування декоративних штукатурок, фасадних та інтер'єрних фарб у колір що вибирає наш клієнт.

Заходьте та купуйте у нас! З нами Ви завжди можете розраховувати на професійність, якісний сервіс та доброзичливість.

Заходьте, ми завжди Вам раді.