Інтернет-магазин будівельних матеріалів. Центр комплектації об'єктів Ceresit Pro.
Наші
телефони
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: Субота - Неділя
Імітація фактури - травертин

Кожен власник та господар завжди бажає щоб його оселя виглядала якнайкраще. Щоб виділитись серед звиклих фасадів виникає багато нових технік та технологій для незвичайного оздоблення. Один з найкращих варіантів це імітація каменю травертин.

Травертин це природній камінь з якого будували свої палаци Римські імператори та вельможі. Він має багатий вигляд та дуже добре зарекомендував себе як будівельний матеріал. У Римі його називали камінь з Тібура. Фасад будинку чи палацу з цього матеріалу наглядно свідчив про заможність свого господаря.

На сьогоднішній день немає необхідності будувати споруди з травертину. Ми пропонуємо античну розкіш за доступною ціною. Нижче ми розповімо всі етапи створення неймовірного фасаду – імітація травертин.

Підготовка основи

Декоративний ефект травертин як правило наноситься на вже утеплені фасади. Слід відмітити що матеріали являються добре паро проникними що дозволяє використовувати їх навіть для фасадів утеплених мінеральною ватою. Основа повинна бути сухою та заґрунтованою фасадною ґрунтовкою СТ 16 Pro.

Нанесення штукатурки

Перед застосуванням фактурну масу СТ 720 потрібно розмішати з водою та дати постояти 2-3 хв. Після чого розмішати повторно. Таким чином в розчині пройде необхідна хімічна реакція. Готова штукатурка наноситься відразу на значну поверхню. Наносити слід великим шпателем рівномірним шаром – коло 2-3 мм.  

Надання фактури

Після нанесення основного шару, необхідно зачекати 20-30 хв щиб штукатурка трішки віддала вологу та схопилась. Далі ми  створюємо структуру травертин за допомогою двох видів щіток з нейлоновими волокнами. За допомогою жорсткої нейлонової  щітки наносимо так звані раковини у різних місцях з інтервалом 30-50 см. (техніка нанесення є довільною і кожен її виконує по своєму). Далі беремо більш м’яку щітку – маклавицю та точковими неглибокими рухами наносимо ще один узор по всій робочій поверхні.  Після нанесення фактури травертину щітками, легенько загладжуємо, всю поверхню фасадним шпателем. Увага!- так як штукатурка ще не висохла, не потрібно на неї сильно давити, рухи мають бути легкими та вправними.

Імітація розшивки блоків

Після того як штукатурка висохла та затвердла, ми відміряємо горизонтальні та вертикальні лінії для імітації розшивки блоків. Розміри можуть бути довільними. Все залежить від дизайнерського бачення даної ділянки. Як розмітили лінії приставивши правило за допомогою шпателя ми робимо рівні горизонтальні та вертикальні борозди що будуть імітувати розшивку між блоками.

Надання кольору

На фінальному етапі ми наносимо колір що максимально підкреслить структуру як у природного травертину. Перед нанесенням кольору поверхню необхідно прогрутувати  прозорою ґрунтовкою СТ 17 Супер. Колір наноситься за допомогою імпрегнанту СТ 721. Колір наносимо у два етапи:

  • Нанесення більш світлого кольору на всю поверхню.
  • Після висихання наносимо хаотичними плямами більш темний колір.

Загальний колір вирівнюємо за допомогою поролонової губки.

 

Коментарі

Написати коментар