Інтернет-магазин будівельних матеріалів. Центр комплектації об'єктів Ceresit Pro.
Наші
телефони
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: Субота - Неділя
Імітація фактури - дерево

   На сьогоднішній день в архітектурних стилях продовжують  набувати популярності фасади з ефектом дерево.  Дерев’яні  фасади мають неперевершений вигляд як в багатоповерхових будинках так і в невеликих приватних оселях. Ефект дерева додає затишку  та вишуканості споруді. Особливо цікаво він поєднується з фасадними штукатурками різних фактур, цегляною клінкерною кладкою або її імітацією. Тут дуже важливо правильно вибрати колір, до цього ми ще повернемось. Давайте розберемо все по порядку. Які матеріали потрібні, як створюється фактура дерева, як надати їй природній вигляд та захист.

Створити ефект дерева на фасаді не так складно але звичайно це вимагає певних навичок та відповідних матеріалів.  Для створення самої структури нам потрібно фасадна, готова у відрах моделююча штукатурка  СТ 720 Visage.  

Підготовка поверхні.

Декоративний ефект можна наносити на утепленний фасад. Для виконання роботи потрібно підготувати поверхню. Вона має бути суха, рівна та попередньо прогрунтована фасадною штукатуркою з кварцовим піском СТ 16 PRO. Після нанесення ґрунтовки необхідно зачекати 4 години для подальших робіт

Нанесення штукатурки.

Перед нанесенням необхідно ретельно перемішати штукатурку з водою   та дати їй постояти 2-3 хв. Після чого повторно перемішати міксером.  Далі за допомогою широкого шпателя наносимо штукатурку на поверхню. За один раз непотрібно наносити одразу велику ділянку, обмежимось ділянкою коло одного метра квадратного максимум два. Далі за допомогою плиточного шпателя (з зубцями) вирівнюємо нанесений шар, щоб по всій площині він був рівномірний.  Далі за допомогою широкого шпателя загладжуємо поверхню до гладкого стану.

Створення фактури.  

Після згладжування поверхні, необхідно зачекати 20-30 хв.  Для створення фактури дерево нам необхідно мати силіконовий трафарет що чітко повторює структуру справжнього дерева. Перед застосування трафарету, його необхідно змастити спеціальним прозорим маслом. Це робиться для того щоб трафарет не прилипав до штукатурки. Далі приставляємо трафарет до нанесеного шару та рівномірно розгладжуємо його за допомогою твердого валика. Процедуру повторяємо поки не зробимо відтиски на всій поверхні нанесеної штукатурки. Після висихання, за допомогою наждака, знімаємо виступаючі шви що утворились на стиках.

Надання необхідного кольору.

Колір надається фактурі за допомогою так званого імпрегнанту.  Це за тонована фарба СТ 721 Visage яка має необхідні властивості для передання необхідного кольору та захисту фасаду від агресивного зовнішнього середовища.  Колекція Ceresit Visage, пропонує 12  спеціально підібраних кольорів для імітації фактури дерево.

 

Кольори фактури - дерево.

Коментарі

Написати коментар