Інтернет-магазин будівельних матеріалів. Центр комплектації об'єктів Ceresit Pro.
Наші
телефони
Графік
роботи
09:00 - 18:00
Вихідні: Субота - Неділя
Імітація фактури - цегляна кладка

Все популярнішим стає фасад з цегляною кладкою. Це може бути як клінкерна цегла так і спеціальна цегла яка виготовлена на старовинний манер або ж і саме старовинна цегла ака використовується повторно після демонтажу старих будівель. Такі фасади мають гарний вигляд але досить дорого обходяться. Також мінусом таких фасадів є неутепленність, тобто цегляна кладка безпосередньо контактує з зовнішнім середовищем що призводить до суттєвих теплових втрат.


Ми пропонуємо Вам колекцію Ceresit Visage, це  доступний спосіб влаштування фактури – імітація цегляної кладки за доступною ціною. Така фактура підійде як для фасаду так і для внутрішніх дизайнерських рішень.  За допомогою цієї технології можна моделювати як клінкерну так і стару цеглу. Давайте детальніше розглянемо технологію з влаштування імітації – цегляна кладка.

Підготовка основи
Фактура як правило застосовується для утеплених фасадів. Являється паропроникною що дозволяє застосовувати її для фасадів утеплених мінеральною ватою. Після влаштування захисного шару наноситься ґрунтовка СТ 16 PRO яка має висохнути не менш 4х годин. Всі вікна та двері потрібно захистити тимчасовою плівкою.
Влаштування трафарету
На суху поверхню прикріплюємо спеціальний трафарет на клеючій основі. Трафарети цегляної кладки випускаються у двох варіантах: London Brick та Boston Briсk (див. зразок нижче).


Вибір кольору
Перед нанесенняс декоративну штукатурку потрібно затонувати у колір який найбільше підійде Вам до смаку. .Колекція Ceresit visage пропонує 11 кольорів для створення імітації цегляноъ кладки:

Нанесення декоративної штукатурки
Далі за допомогою шпателя наносимо декоративну штукатурку. Можемо використовувати як  штукатурку СТ  60 Visage (зерно 0.5 мм.) так і штукатурку СТ  720 Visage. Спосіб нанесення визначить яку фактуру цегли ви отримаєте. Це може бути гладке, рівномірне нанесення для імітації клінкерної цегли або неоднорідне що імітує старовинну цеглу. Наносити штукатурку можна також за допомогою пульвелізатора. Після нанесення потрібно зачекати до часткового висихання поверхні і тільки після цього акуратно, щоб не пошкодити зроблений ефект,  зняти трафарет.

 

Коментарі

Написати коментар